Kapat
sinematik-ekrana-sahip-sony-xperia-20-ozellikleri-belli-oldu
Mobil 27 1

Sinematik Ekrana Sahip Sony Xperia 20 Özellikleri Belli Oldu

Akıllı telefon pazarında bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen Sony’nin sinematik ekrana sahip olacak olan yeni akıllı telefonu Xperia 20 ortaya çıktı. 

Sony Xperia 10 modelinin gelişmiş sürümü olarak karşımıza çıkacak olan Xperia 20 modelinin özellikleri ortaya çıktı. Ortaya atılan iddialara göre Sony’nin yeni akıllı telefonu 6 – 11 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan IFA 2019 fuarında tanıtılacak. 

sinematik ekrana sahip sony xperia 20 ozellikleri belli oldu 300x272 - Sinematik Ekrana Sahip Sony Xperia 20 Özellikleri Belli Oldu

Klasik Sony çizgisinin korunduğu kaba bir tasarıma sahip olan Xperia 20 modeli uzun bir yapı üzerinde şekilleniyor. Çerçeve konusunda çağın gereksinimlerine ayak uydurmayan ve uydurmaya da pek niyeti olmayan Sony’nin Xperia 20 modelinde kameralar tıpkı Xperia 10 modelinde olduğu gibi orta kısma konumlandırılmış durumda. 

Sony Xperia 20 Özellikleri

6 inç büyüklüğünde 21 : 9 en boy oranına sahip bir ekran ile birlikte gelecek olan Xperia 20 ayrıca 6 GB RAM ve Snapdragon 710 işlemci ile gelecek. 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri ile satışa çıkacak olan Sony’nin yeni Xperia modeli ayrıca 12 megapiksel + 12 megapiksel çözünürlüğünde ikili kamera sistemine sahip olacak. 

sinematik ekrana sahip sony xperia 20 ozellikleri belli oldu 2 300x216 - Sinematik Ekrana Sahip Sony Xperia 20 Özellikleri Belli Oldu

Parmak izi okuma özelliğine sahip olacak olan Xperia 20 modelinde bu özellik telefonun sağ tarafında bulunacak bir sensör ile sağlanacak. Cihazın fiyatı henüz bilinmezken Xperia 20 modelinin tüm özelliklerini önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz. 


Burak KÖSE {Burak KÖSE}

“Sinematik Ekrana Sahip Sony Xperia 20 Özellikleri Belli Oldu” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir