Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir?

Snapchat, kullanıcılarını, diğer sosyal ağlardan daha fazla kullanmaya teşvik eden uygulamalardan biridir. Bunu söylüyoruz çünkü, uygulamayı kullandıkça artan bir puana sahip olacaksınız. Puanınız arttıkça, diğer kullanıcılarla konuşabilmeniz için Snapchat size Çizgi verecektir. 

Facebook veya Instagram`da beğendiğiniz fotoğraflardan bir puan alamazsınız. Bu da Snapchat`i rakiplerine göre daha kullanışlı kılıyor.

Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, puanınız da ona bağlı olarak o kadar yükselir. Bazı kullanıcılar, kaç kişiyle konuştuklarını göstermek isteyebilir, bazıları da çok fazla umursamadıklarından dolayı puanını gizlemek isteyebilir. Sizlere bu yazımızda Snapchat puan gizleme nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını vereceğiz.

Snapchat Puanı Gizleme Nasıl Yapılır?

  1. Snapchat‘i açın.
  2. Snapchat menüsüne gitmek için hayalet simgesine dokunun.
  3. Snapchat ayarlarına gitmek için dişli çark simgesine dokunun.
  4. Kimler Yapabilir? Bölümüne gidin ve Kimlerle İletişim kurabilirim öğesine dokunun.
  5. Herkese dokunun.

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir?

Snapchat`de puanınızı gizlemek istiyorsanız, size kötü bir haberimiz olacak. Bu gizleme işlemini herkese karşı yapamıyorsunuz. Puanınızı görebilen kişiler sadece arkadaşınızdır. Eğer bir kişinin puanınızı görmesini istemiyorsanız, onu arkadaşlıktan çıkartmanız gerekecektir.

Gelecekte buna bir çare bulacakları kesin. Şu an için yapmanız gereken tek şey, arkadaşlıktan çıkarmak veya eklememek olacaktır.

 


] }

Yorum yapın