Sony Xperia 2 Tasarımı Sızdırıldı

Sony’nin kısa süre içerisinde tanıtmaya hazırlandığı Sony Xperia 2 tasarımı sızdırıldı. İşte Sony Xperia 2 hakkında her şey. 

Teknoloji devi Sony’nin önümüzdeki aylarda tanıtmaya hazırlandığı Xperia 2 modelinin tasarımı sızdırıldı. Daha önce çeşitli kılıf tasarımları görüntülenen Xperia 2’nin tasarımı son sızıntılar ile birlikte doğrulanmış oldu. 

Akıllı telefon tarafında sıkıntılı günler yaşamaya devam eden Sony’nin yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Xperia 2 adını taşıyacak olan Sony’nin yeni akıllı telefonu geçtiğimiz günlerde sızdırılan saydan bir kılıf ile görülmüştü. 

Sinematik Ekrana Sahip Sony Xperia 20 Özellikleri Belli Oldu

Sızdırılan kılıfa göre Sony’nin yeni akıllı telefonu Xperia 2 modelinin arkasında üçlü kamera kurulumu olduğu görülüyordu. Xperia 1 modeline benzeyen bir tasarım anlayışının ürünü olan Xperia 2 modeli tasarımı yanda ses kontrol tuşları ve parmak izi okuyucusu ile sonlanıyordu. 

Sony Xperia 2 Tasarimi Sizdirildi 2

Sony Xperia 2 Özellikleri 

Sony’nin yeni akıllı telefonu Xperia 2 modeli ile ilgili bilgiler sınırlı olsa da Xperia 2 modelinin 6.1 inç büyüklüğünde 4K OLED ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. 21 : 9 oranında olması beklenen Xperia 2 ekranının çerçeveli bir yapıya sahip olacağı düşünülüyor. 


] }

Yorum yapın