Twitter Eski Tweetler Nasıl Silinir ?

Günümüzde sosyal medya bakımından ele alınan Twitter her hangi önemli olaya bir çok kişini ağzından ulaşabilmek için önemli rol oynar. Bir konu hakkında atılan tüm tweetleri görme imkanı veren Twitter bir çok konuda gündemde ki olan konulardan ve ne olduysa ilk olarak haber almanızı sağlayan bir sosyal medya platformudur.

 

Eğer eski zamandan beri yazmış olduğunuz tweetlerinizin başkaları tarafından artık okunmasını istemiyor, düşünceleriniz değiştiyse ve daha bir çok ötürü sebepten dolayı geçmişte atılan tweetleri silmek istiyorsanız Twitter toplu tweet silme işlemi için hiç bir uygulamaya vb. şeylere internet sitelerine kayıt olmanıza gerek yoktur.

 

Twitter eski tweetleri silme işlemini yapan kişiler genelde yeni bir Twitter hesabı satın alındığında yada pekte nadir olsa bile eski tweetlerini silmek isteyen insanların kullanmış olduğu bir yöntemdir. Değişen düşünceleriniz, önce ki yazmış olduklarınızdan kurtulmakta bu işlem sayesinde bir hayli kolay hale gelmektedir. Bu yöntem sayesinde geçmiş zamanlarda yazmış olduğunuz tüm tweetlerinizden bir çırpıda kurtulabilirsiniz.

 

 

Toplu Tweet Nasıl Silinir ?

 

Bu yöntem sayesinde Twitter toplu tweet silme işlemi için başka sitelere üye olmak yerine vermiş olduğumuz kod sayesinde artık hiç bir internet sitesine kayıt olmadan toplu tweet silme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bilgisayarımızda yer alan internet tarayıcısı sayesinde halledilen bu işlemde ise hiç bir uygulama vb. internet sitesine kayıt olmadan toplu tweet silebilmek için ise yapmamız gereken işlemler aşağıda yer almaktadır.

 

  • Bilgisayarınızda yer alan “Chrome” tarayıcısını açınız.
  • Daha sonrasında tarayıcıdan kendi Twitter profilinize giriş yapınız.
  • Kendi profilinize giriş yaptıktan sonrasında profil sayfanızı açık tutunuz.
  • Profil sayfanız açık iken sayfanın her hangi bir yerine sağ tıklayarak “İncele” butonuna tıklayınız.
  • Karşımıza kodlarla dolu bir ekran çıkacaktır ve buradan “Console” adlı butona tıklayınız.
  • Ardından o butona açıldığında altta verdiğim kodları oraya giriniz.
var kac_tweet_atla = 0; setInterval(function() { setTimeout(function(){ $(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove() $(".stream-item").find(".js-actionDelete > button")[kac_tweet_atla].click(); },1000) setTimeout(function(){ $(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click(); },1000) },2000) setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom); },10000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000);
  • Klavyeden kodu yapıştırdıktan sonrasında “Enter” tuşuna bastığınızda tweetleriniz silinmeye başlayacaktır.

 

Artık bu sayede Twitter profilinizde yer alan eski atmış olduğunuz tweetlerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Twitter toplu tweet silme işlemini ise hiç bir internet sitesine kayıt olmadan sadece internet tarayıcısı üzerinden sizlere vermiş olduğumuz kod ile gerçekleştirebilirsiniz.


] }

Yorum yapın