Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Gün geçtikçe yeni bir çok sosyal medya ve bir sürü alternatifi çıkabilir. İnternet siteleri de insanlar gibidir. Doğar büyür ve ölürler. Eğer Twitter hesabınızda ki aktiflik düşmüş ise ve çoğu arkadaşlarınız bu sosyal medyayı kullanmayıp başkalarına akın ederken sizde Twitter hesabınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz.

 

Bazen durum bunu da gerektirmiyor maalesef. Eskilerimiz den kurtulmak istiyoruz. Ergenlik zamanımızda yazdığımız çizdiğimiz her şeyden. Bu düşüncede kafamızda Twitter Hesabı Nasıl Silinir ? adlı düşünceyi uyandırmaktadır. Twitter Hesap Kapatma işlemi aslına bakılırsa bir kaç tık ile sonuca varabileceğimiz bir çözüm yöntemidir.

 

Her sosyal medya araçlarını farklı amaçla kullananlar mevcuttur. Eğer yüksek bir takipçi sayısına ulaşmış iseniz ve etkileşimler çok oluyor ise Twitter ‘dan para kazanabilirsiniz. Bu her sadece Twitter için değil hangi sosyal medyada olursa olsun para kazanmanıza olanak sağlar. Eğer yüksek sayılarda takipçiniz var ise Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma ‘dan önce bir düşünün derim.

 

 

Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

 

Aslına bakarsanız yapacağımız işlemler bir kaç tık ile sınırlıdır. İşte buyrun Twitter Hesabı Silme işlemlerine başlıyoruz :

 

  1. İlk olarak Twitter hesabımıza giriş yaptıktan sonrasında sağ üst tarafta bulunan profil simgemize tıklayarak açılan menüden “Ayarlar” ‘ı seçiyoruz.
  2. Karşımıza gelen pencerede hiç bir seçim yapmadan sayfanın en altına iniyoruz.
  3. En altta karşımıza gelen “Hesabımı devre dışı bırak” adlı bırak butonuna tıklıyoruz.
  4. Sonrasında ise karşımıza gelen bildiri metinlerine göz gezdirip “@…… adlı kişiyi devre dışı bırak” adlı butona tıklıyoruz.
  5. Şifremizi girip “Hesabı devre dışı bırak” adlı butona tıklayınız.
  6. Butona tıkladıktan sonrasında ise sizi Twitter ‘ın ana sayfasına yönlendirip hesabınızı devre dışı bırakmış olacaktır.

 

Otuz gün süre içinde tekrar Twitter hesabınızla giriş yapmaz iseniz Twitter bilgilerinizi tamamen siler ve kullanıcı adınız dahi boşa çıkmış olacaktır. Sizin yapmanız gereken bundan sonrasında ise hiç bir şekilde 30 gün içinde Twitter ‘a bir daha girmemek. Hayırlı olsun Twitter Hesabınızı Kapatma işlemini başarı ile gerçekleştirdiniz.

 


] }

Yorum yapın