Instagram Hesabı Nasıl Silinir ?

Sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram ‘ı artık kullanmaktan bıktınız mı ? Gittiğiniz her yerde resimlerinizi, yediğinizi, içtiğinizi konum ve hashtag ler ile paylaşmakta o mekanda bulunan ve o hashtag ‘e bakanlar arasında çıkmanıza olanak sağlıyordu. Bu sayede hem o mekana giden kişileri görebilir hemde o hashtag ‘ı kullanan insanları görebiliyordunuz.

 

Gel gelelim Instagram ‘ın hikayeler özelliğiydi, canlı yayın özelliğiydi onuydu bunuydu stalker ‘i der iken Instagram Hesabı Kapatma kararı aldınız. Bu rehberimiz de ise sizle Instagram hesabınızı nasıl dondurma işlemini gerçekleştirebileceğinizi değil hesabınızı tamamen nasıl kapatabilirsiniz hakkında rehberimizden destek alacağız.

 

 

[infobox color=”#dd3333″]Instagram Hesabı Nasıl Silinir ?[/infobox]

Instagram hesabını kalıcı silemek için yapmamız gereken işlem aşağıda vermiş olduğum linke tıklayarak Instagram Hesabınızı Silmek için açılan pencereye ulaşırsınız. Bu pencereye ulaştıktan sonrasında ise aşağıda ki yönergeleri takip edebilir yada sizler için hazırlam

 

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme işlemi için tıklayınız.

 

  1. Ekte vermiş olduğumuz linke tıklayarak Instagram hesabınız eğer açık ise direk olarak Instagram ‘ın silme işlemini yapabileceğiniz penceresine ulaşabilirsiniz. Eğer açık değil ise “Kullanıcı Adı” ve “Şifrenizi” girdikten sonrasında hesabınız bu pencereye ulaşır.
  2. Bu pencere açıldıktan sonrasında ise yapmamız gereken işlem “Hesabını Neden Siliyorsun” adlı başlığı doldurmaktır.
  3. Bu soruyu cevapladıktan sonrasında ise aşağıya doğru açılan sayfada size “Şifre” nizi soracaktır.
  4. Şifrenizi girdikten sonrasında ise en altta yer alan “Hesabımı kalıcı olarak sil” butonuna tıklayınız.
  5. Instagram hesap silme işlemini başarı ile gerçekleştirmiş oldunuz.

] }

“Instagram Hesabı Nasıl Silinir ?” üzerine 3 yorum

  1. Bir arkadaşım takip ettiği kullanıcılar nedeniyle çok rahatsız olmuş ve benden yardım istedi bende bu yazıyı gördüm ve arkadaşımın instagram hesabını kalıcı olarak sildim çok mutlu oldu bilgi için teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın