Twitter’dan Videolar Nasıl İndirilir ?

Günümüzde pek çok kullanılan ve gündemde ne olup bittiğini takip ettiğimiz bir platform olan Twitter sosyal medya platformunda hoşumuza gidebilecek bir çok tweet, fotoğraf ve video olabilir. Eğer bu medyalar arasından hoşumuza giden şey video ve bu videonun telefonumuzda yer almasını istiyor isek akıllara gelecek olan soru Twitter video indirme olacaktır.

 

Twitter nasıl video indirilir adlı bir soru ile karşılaştığımızda temel olarak bu sorun kullanmış olduğumuz telefonun cinsine ve eğer bilgisayardan giriyor isek nasıl indirebileceğimize dair farklılıklar içermektedir. Temel olarak ise nereden olursa olsun indireceğimiz yöntem aynı olacaktır.

 

 

Twitter Video Nasıl İndirilir ?

 

Twitter video indirme işlemi ise aslında çok basit bir şekilde halledebiliriz. Bu basit şekillerin kavramı ise tarayıcımız sayesinde, tarayıcıya eklenecek olan eklenti ve cep telefonumuza indireceğimiz bir uygulama sayesinde sağlanmaktadır. Fakat telefonumuza yada tarayıcıya bir eklenti eklemek yerine bunları direk olarak videonun urlsini kopyalayıp yapıştırmamız durumunda twitter video indiren siteler mevcuttur. Temel prensip olarak video dönüştürme siteleri olduğu gibi twitter video indirme siteleri de mevcuttur. Yapmamız gereken tek işlem ise kopyalamış olduğumuz her hangi birinin paylaşmış oldu tweetin de ki video adresi olacaktır. Daha sonrasında ise internet sitesine girerek hem telefondan hemde bilgisayarımızdan o linki kopyaladığımız taktirde site sayesinde indirme işlemine başlayabiliriz.

 

http://twittervideodownloader.com/

 

Ekte vermiş olduğum linke tıklayarak Twitter video indirme sitesine giriş yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise yapacağımız işlemler aynen şu şekilde sıralanmaktadır.

 

  • İndireceğiniz video hangi tweet te yer alıyor ise tweetin yanında bulunan “Daha Fazla” butonuna tıklayın.
  • Açılan küçük pencereden “Tweetin bağlantısını kopyala” butonuna basınız.
  • Daha sonrasında ekte vermiş olduğum internet sitesine giriş yapınız.
  • Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı “Ctrl+V” yaparak indirme yerinin olduğu kutucuğa yapıştırınız.
  • Daha sonrasında ise “Download” butonuna basınız.

 

Bu işlemi yaptıktantan sonrasında ise artık Twitter’dan video indirme işlemini başarı ile gerçekleştirmiş oldunuz. Bundan sonrasında ise indirmiş olduğunuz videoyu bilgisayarınızda yada telefonunuzda izleyebilirsiniz. Boş yere uygulama indirmek yada tarayıcıya eklenti kurmak yerine bu internet sitesi sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden girerek Twitter’dan videolar indirebilirsiniz.


] }

“Twitter’dan Videolar Nasıl İndirilir ?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın