IOS İçin Video İndirme Programları

IOS video indirme programları ile akıllı cihaz kullanıcıları hareket halindeyken, evde, ofiste veya kafede otururken dilediği yerden istediği video görüntüsünü izleyebilir. Kullanıcılar video indirme programını çevrimdışı olduklarında dilediği videoyu izlemek için kullanmaktadır. Video indirme programları App Store mağazasından ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Kullanıcılar dilerse uygulama içi satın alımlar ile farklı özellikler kullanarak etkili bir indirme programı kullanabilir. IOS için en çok tercih edilen video indirme programları şu şekilde sıralanabilir:

  • Video İndir Pro – Private Edit Uygulaması,
  • Video MediaBox Lite Uygulaması,
  • Snaptube Video Kaydetme Uygulaması,
  • Video Link Lite Uygulaması,
  • İVideo – Video Manager Uygulaması olarak sıralanabilir.

IOS İçin Video İndir Pro – Private Edit Uygulaması

pro private edit

Video İndir Pro – Private Edit uygulaması iPhone, iPad ve iPod akıllı cihazlar için tasarlanmış bir video indirme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde kullanıcılar indirdikleri videoları dilediği gibi görüntüleyerek farklı özellikleri ile kesme ve kırpma işlemlerini gerçekleştirebilir. Uygulama içi satın alımlar ile geliştirilebilir bir video indirme uygulaması deneyimi yaşanabilir. Uygulama İOS 11 sürümleri ve daha üzeri olan cihazlarda çalışmaktadır.

IOS İçin Video MediaBox Lite Uygulaması

Video MediaBox Lite uygulaması ücretsiz bir şekilde video kaydetmek isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için kullanıcıların tercih sebebi olarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kullanıcılar kendi özel çalma listesini oluşturabilir, videoları aratarak geniş video yelpazesinden istediği video indirebilir ve dosyaları yeniden isimlendirebilir, boyutuna, adına, tarihine göre sıralayabilir.

IOS İçin Snaptube Video Kaydetme Uygulaması

snaptube

Snaptube video kaydetme uygulaması çevrimiçi video platformu olarak kullanılabilir. Video indirme programları arasında yaygın bir şekilde kullanılan uygulama sayesinde kullanıcılar daha sonra oynatmak için videolarını indirebilir ve yeniden düzenleyebilir. Uygulama ses ve video dosyalarını sonra dinlenmesi ve izlenmesi için saklı tutarak kullanıcıların dilediği düzene göre oluşturmasına izin vermektedir.

IOS için en iyi strateji oyunları önerileri bilgilerine de bakabilirsiniz.

IOS İçin Video Link Lite Uygulaması

Video Link Lite uygulaması sayesinde kullanıcılar geniş video yelpazesinden istediği video seçerek indirebilir. Gelişmiş çalma listesi kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilir. Kullanıcılar video dosyalarını yeniden adlandırarak dilerse silebilir veya düzenleyebilir. Video dosyaları ad, tarih, süre veya boyuta göre sıralanarak özel çalma listeleri oluşturulabilir. Kullanıcılar App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek dilediği gibi videolarını düzenleyebilir ve ilerde görüntülemek için saklayabilir.

IOS İçin İVideo – Video Manager Uygulaması

İVideo – Video Manager uygulaması App store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Kullanıcılar uygulamayı indirerek dilediği gibi video düzenlemesi ve indirme işlemini gerçekleştirebilir. Uygulama sayesinde video listeleri oluşturulabilir ve bu listeler özel bir şekilde sıralanarak kişisel bir kullanım gerçekleştirilebilir. Birçok kişi tarafından tercih edilen video indirme programı kolay menüsü ve geniş yelpazesi sayesinde yüzlerce kullanıcının severek kullandığı uygulamalar arasında ilk sıralardaki yerini almaktadır.


] }

Yorum yapın