Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Programı

Günümüzde sosyal platformların, haberleşme uygulamalarının hızla gelişmesi sebebi ile sms dönemi bitmek üzere olup , toplu sms yerine toplu whatsapp mesaj gönderme sistemleri ön plana çıkmıştır.

 

Teknoltan firmasının geliştirmiş olduğu toplu olarak whatsapp mesaj gönderme programı ile numaraların rehbere kayıtlı olmasına gerek kalmadan binlerce , milyonlarca kişiye mesajınızı tek tıklama ile ulaştırabilirsiniz.

 

Şirketler, kurum ve kuruluşlar toplu whatsapp mesaj gönderme sistemi ile bilgilendirme , duyuru , kampanya vb tanıtımlarını kullanıcılarına, müşterilerine hızlıca ulaştırması şirketleri 1 adım öne çıkartacaktır.

 

Konumuzda anlatmış olduğumuz Teknoltan.com ‘un geliştirdiği program ile sınırsız toplu mesaj gönderme imkanı sunmakla beraber spam’a düşme veya banlanma riskini ortadan kaldırmaktadır.

 

Programı kredi kartı veya havale / eft şeklinde ödeme yaparak kolayca satın alabilirsiniz.
Firma oldukça ilgili ve 7 / 24 destek sağlamaktadır.

 

Haftalık / Aylık / Yıllık / Sınırsız paketler şeklinde satışa sunulan programı satın almak için :
0422 311 12 00 numaralı telefondan firma ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Program Windows ve tüm sürümlerinde herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan çalışmatakdır.
Masaüstü uygulaması olup , sizlere sağlanan kullanıcı adı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra whatsapp’ınız ile sınırsız toplu mesaj gönderme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

 

E-ticaret , Web siteleri – CRM sistemleri – Müşteri takip sistemleri – Muhasebe – veya özel ticari programlarınıza entegre için özel api sistemi desteği için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

 

Programın sizlere bir çok getirisi olacaktır, bunlardan bazıları : toplu sms ‘ler başlıklı sms’ler artık ilgi çekmemektedir. Bu sistem ile kullanıcıların ilgisini çekebilir , yaptığınız tanıtım sonunda oldukça etkileşim dönüş olduğunu fark edeceksiniz.

 

Programın mesaj gönderim hız konusunda herhangi bir sınırlama mevcut değildir. Oldukça hızlı ve stabil olarak mesajları göndermektedir.

Ayrıca program da iletilen ve iletilemeyen numaraların raporlarını kolaylıkla görebilir, kayıt edebilirsiniz.
Whatsapp toplu mesaj gönderme sistemi reklamcılık sektöründe ve bilgilendirme konusunda yeni bir trend haline gelmiştir.

 


] }

“Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Programı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın