Yeni iPad ve Yeni MacBook Pro Modellerinin Üretileceği Tarih Belli Oldu

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni iPad ve yeni MacBook Pro modelinin tanıtım tarihi belli oldu. 

Teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni iPad ve 16 inç MacBook Pro modelinin üretimine başlanacağı tarih belli oldu. Apple tedarikçi verilerine göre 7. Nesil iPad modelinin üretime bu ay başlanacakken, 16 inç boyutundaki MacBook Pro modelinin üretimine ise 4. Çeyrekte başlanacak. 

Apple cihazlarının büyük bir kısmının üretimini gerçekleştiren Çin merkezli Foxconn şirketi Apple’ın yeni ürünlerinin üretimine başlanacağı tarihi duyurdu. Apple tedarikçisinin raporuna göre yeni iPad modelinin üretimine bu ay başlanacakken, 16 inç boyutundaki MacBook Pro modelinin üretimine ise bu yılın dördüncü çeyreğinde başlanacak. 

Yeni Ipad Ve Yeni Macbook Pro Modellerinin Uretilecegi Tarih Belli Oldu 2 300x194

Apple’ın bir diğer ürün tedarikçisi olan Radiant Opto – Electronics verilerine göre ise bu tarihler gerçeği yansıtmıyor. Bu tarihler Apple tarafından doğrulanmamış olsa da Apple’ın yeni ürünlerinin üretimine kısa sürede başlanacağı düşünüldüğünde tarihler doğru olabilir. 

Apple MacBook Modelinin Fişini Çekti

Baştan aşağıya yenilenecek olan 16 inç büyüklüğündeki ekranla birlikte gelecek olan MacBook Pro’nun tasarımı ve özellikleri merak ediliyor. Cihaz hakkında pek çok şey paylaşılmamış olsa da yeni MacBook Pro modelinin 3.072 x 1.920 piksel çözünürlüğündeki ekranla birlikte gelecek olan yeni MacBook ince çerçeveli bir tasarıma sahip olacak. 

Apple yeni iPad tarafında ise, yeni bir ekran boyutu olan 10.2 inç büyüklüğündeki iPad modelini tanıtacak. Özellikleri hakkında pek bir bilginin bulunmadığı yeni iPad modelinin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. 


] }

“Yeni iPad ve Yeni MacBook Pro Modellerinin Üretileceği Tarih Belli Oldu” üzerine 3 yorum

  1. Evet apple çok iyi bir marka ama fiyat olarak çok cep yakıyor gerçi adamlar macbook yapıyorlar hakkını veriyorlar özellikleri faln çok iyi bütçem yetse hemen macbook alırım

    Cevapla

Yorum yapın