2020’de Çıkan En İyi Yarış Oyunları

2020’de çıkarılan en iyi yarış oyunları aşağıda belirtilmiştir. Bu oyunlar 2020 senesinde geliştirilmiş ve piyasa sunulmuş yarış oyunlarıdır.

 • Fast & Furious Crossroads,
 • Monster Energy Supercross,
 • Overpass,
 • GTR 3,
 • SnowRunner: A MudRunner Game,
 • KartRider: Drift,
 • F1 2020,
 • WRC 9,
 • Real Racing 3,
 • Asphalt Extreme,
 • Nitro Nation,
 • Asphalt 9 – Legends,
 • Traffic Rider,
 • Ultimate Car Driving.

Fast & Furious Crossroads Özellikleri Neler?

fast and furious crossroads
fast and furious crossroads

Fast & Furious Crossroads özelliklerinin başlıcası 2020 senesinde çıkarılmış güncel bir oyun olmasıdır. Fast and Furious Crossroads, geliştirici ekibin açıklamalarına göre takım temelli bir soygun oyunudur. Oyundaki kurulan ekip, çeşitli yerlere seyahat etmekte ve bu yerlerde serinin adından da görüldüğü üzere üst düzey araçlarla aksiyonlar yaşamaktadır. Oyunun çıkış tarihi Mayıs 2020, geliştiricisi Slightly Mad Studios’dur. Oyunun platformu PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch ve dağıtıcısı BANDAI NAMCO Entertainment America’dır.

Monster Energy Supercross Özellikleri Neler?

Monster Energy Supercross’un özelliklerinden başlıcası çok tercih edilen geliştiricilerden birinin piyasa sunduğu bir oyun olmasıdır. Oyunda araba yerine motosiklet kullanılmaktadır. Ayrıca bu motosiklet yarışları sokaklarda, caddelerde değil daha sert şartlar altında yapılmaktadır. Oyun geliştirilirken Monster Energy Supercross yarışlarından esinlenilmiştir. Oyunun çıkış tarihi 4 Şubat 2020, geliştiricisi Milestone’dur. Platformu PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch ve geliştiricisi Milestone’dur.

Overpass Özellikleri Neler?

Overpass oyununda yarış diğer araçlarla değil, doğa ve yol şartları ile yapılmaktadır. Overpass, oyunculara imkansız denebilecek yollar sunmakta ve oyuncuların da o yolların üstesinden gelmesi gerekmektedir. Bu oyun, Trials serisinin araçlı ve üç boyutlu halidir.

Ayrıca 2020’de çıkan en iyi simülasyon oyunları bilgilerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

GTR 3 Özellikleri Neler?

GTR 3 alt yapısı ile tamamen simülasyon ve motor sporu oyunudur.

SnowRunner: A MudRunner Game Özellikleri Neler?

SnowRunner’da oyuncular zorlu doğa ve yol şartları ile baş başa bırakılmakta ve oyuncuların birçok farklı meydan okuma görevinin üstesinden gelmesi beklenmektedir. Zorlu yollarda ilerlerken de inanılmaz gerçekçi fiziklere önem verilmesi gerekmektedir.

KartRider: Drift Özellikleri Neler?

KartRider: Drift oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Zorlu şartlara gözetilerek geliştirilmiş bir video yarış oyunudur.

F1 2020 Özellikleri Neler?

f1 2020
f1 2020

F1 2020 oyununu Codemasters ekibi yapmaktadır. İsminden de görüldüğü üzere bir Formula 1 markası oyunudur.

WRC 9 Özellikleri Neler?

WRC 9 FIA World Rally Championship lisansını içerisinde bulundurmaktadır. Bu video oyunu maksimum gerçekliği hedeflemek ile birlikte geliştiricisi KT Racing’dir.

Real Racing 3 Özellikleri Neler?

Real Racing 3’de daha çok simülasyona önem verilmiştir. 2020’de yayınlanan güncel bir oyun olması ile birlikte, geliştiricisi Firemonkeys Studios’dur.

Nitro Nation Özellikleri Neler?

Nitro Nation’da 1 milyondan fazla aktif oyuncu bulunmaktadır. Bu oyunda, diğer yarış oyunlarına kıyasla daha fazla araç modifiye seçeneği bulunmaktadır.


] }

“2020’de Çıkan En İyi Yarış Oyunları” üzerine 4 yorum

 1. 2020 en iyi yarış oyunu hangisi derseniz ben şahsen forza derim çok manyak bir yarış oyunu, grafiksel açıdan oynanış açısından 1 numara diyenilirim

  Cevapla

Yorum yapın