Honor 9X İle Tanıtılacak Olan Honor Band 5 Ortaya Çıktı

Huawei’in bütçe dostu markası olan Honor kısa süre içerisinde yeni ürünlerini duyuracak. Honor 9X ailesini önümüzdeki günlerde tanıtacak olan Huawei’in bu etkinlikteki bir diğer ürünü ise Honor Band 5 olacak. 

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre 23 Temmuz tarihinde özel bir etkinlik düzenlenecek. Huawei’in bu etkinliğinde, Honor 9X ve Honor 9X Pro modelleri tanıtılacak. Huawei’in merakla beklenen bu akılı telefonlarıyla birlikte Honor Band 5 akıllı bilekliğinin de tanıtılacağı ortaya çıktı. 

Honor Band 4 modelinin yeni sürümü olacak olan Honor Band 5, Honor Band 4 modeli ile aynı tasarıma sahip olacak. Renkli bir AMOLED ekran ile birlikte gelecek olan akıllı bileklik tek dokunmatik butona sahip olacak. Şık bir tasarıma sahip olan ürün ayrıca naniz ölçümü yapıp kandaki oksijen oranını tespit edebiliyor. 

Honor 9x Ile Tanitilacak Olan Honor Band 5 Ortaya Cikti 2 300x177

Yorgunluk, halsizlik, baş dönme durumlarını belirleyebilen bileklik ayıca uyku takibi de sunuyor. Ürünün satış fiyatı şimdilik açıklanmamış olsa da ürünün uygun fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. 

Honor 9X ve Honor 9X Pro Özellikleri

Huawei’in uygun fiyat etiketine sahip olacak olan Honor 9x ve Honor 9X Pro modellerinin özellikleri belli oldu. 6.5 inç büyüklüğünde ya da 6.7 inç büyüklüğünde OLED ekran ile gelecek olan Honor 0

9X Pro gücünü 7 nm üretim teknolojisine sahip olan Kirin 810 işlemciden alacak. Arkasında 48 megapiksel ana kamera, 2 megapiksel derinlik kamerası ve 8 megapiksel çözünürlüğündeki ultra geniş açı kamerasından oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Honor 9X Pro modelinin önünde ise 25 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak. Ekrandan parmak izi sensörüne sahip olacak olan ayrıca 20W hızlı şarj desteği ve 4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. 

Huawei CEO’su HongMeng OS Rakiplerinden Daha Hızlı

6.5 inç ya da 6.7 inç büyüklüğünde LCD ekranla birlikte gelcek olan Honor 9X modeli ise gücünü Kirin 810 işlemciden alacak. 24 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek olan 9X modelinin önünde ise kullanılacak olan kamera şimdilik bilinmiyor. 3.750 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak olan Honor 9X Android Pie işletim sistemi ile birlikte gelecek.


] }

Yorum yapın