Playstation İçin En İyi Yarış Oyunları 2020

Playstation yarış oyunları birçok oyun kullanıcısına hitap etmektedir. Yarış oyunları büyükten küçüğe herkesin heyecanla oynadığı oyunların ilk sırasında gelmektedir. Yarış oyunları birden fazla kişi ile oynanabilir. Ayrıca Playstation yarış oyunları çevrimiçi oyun özelliği ile online şekilde oynandığında daha heyecanlı hale gelebilir. Playstation için en iyi yarış oyunlarının bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Need for Speed™ Payback
  • Rocket League
  • Gran Turismo™ Sport
  • Project CARS 2
  • Trackmania® Turbo
  • DiRT 4

Playstation Need for Speed™ Payback Yarış Oyunu

playstation need for speed payback
playstation need for speed payback

Need for Speed™ Payback yarış oyunu en bilinen ve en sevilen yarış oyunlarından biridir. Dünya çapında satışları en fazla olan oyundur. Aksiyon ve heyecan dolu pistlerde modifiye edilmiş araçlar ile şehrin suçluları ile mücadele edilir. Birçok etkinlikten oluşan oyun çevrimiçi olarak 2 veya 8 kişiye kadar oynanmaktadır. Ayrıca oyun için konsolda en az 46 GB alana ihtiyaç vardır.

Playstation Rocket League Yarış Oyunu

Rocket League yarış oyunu atari tarzı bir oyundur. Bu oyunda oyuncular anlaşılması kolay yönlendirmeler ile oyunu oynamaktadır. Oyunda birçok eski mod bulunur. Oyun çevrimiçi olarak 2 veya 8 kişiye kadar oynanmaktadır. Oyun maziyi hatırlattığı için kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Oyun için konsolda en az 8 GB alana ihtiyaç vardır.

Ayrıca sitemizden playstation en iyi silahlı oyunlar 2020 bilgilerine bakabilirsiniz.

Playstation Gran Turismo™ Sport Yarış Oyunu

Gran Turismo™ Sport yarış oyunu gerçeğe en yakın görünen araç modelleri ile oyunculara unutulmayacak bir yarış deneyimi kazandırmaktadır. Playstation yarış oyunları arasında en çok pist ve araca sahip olan bu oyun ile her yarış farklı bir deneyim oluşturmaktadır. Oyun 2 veya 20 kişiye kadar oynanabilir.

Playstation Project CARS 2 Yarış Oyunu

playstation cars 2
playstation cars 2

Project CARS 2 yarış oyunu efsanevi araçlardan oluşturulmuştur. Pistler oldukça geniştir. Ayrıca oyun gerçek hayatta yarış pilotu olan kişiler tarafından test edilmiştir. Bu kullanıcıların ilgisini oyuna çeken ayrı bir özelliktir. Oyun 2 veya 16 kişiye kadar çevrimiçi oynanabilir. Ayrıca oyun için 4 GB alana ihtiyaç vardır.

Playstation Trackmania® Turbo Yarış Oyunu

Trackmania® Turbo yarış oyunu 12 yaş altı tüm çocuklar için uygun bir oyundur. Çocukların severek oynadığı oyunda egzotik parkurlar ve eğlenceli animasyonlar yer almaktadır. Oyun 2 veya 16 kişi ile çevrimiçi oynanabilir. Ayrıca oyuncular kendi parkurlarını da tasarlama özgürlüğüne sahiptir.

Playstation DiRT 4 Yarış Oyunu

DiRT 4 yarış oyunu en zor ralli serüvenini sağlayan Playstation yarış oyunlarından biridir. En zor ralli oyunlarından biri olan DİRT 4 ile oyunlar 2 veya 8 kişilik çevrimiçi oyun deneyimi yaşayabilirler. Oyunda birden fazla mekanizma vardır ve zorlu ralliden en kolay şekilde çıkmak için oyuncular milyonlarca rota oluşturabilir. Oyun dünya çapında lider arazi yarış serileri arasındadır.


] }

Yorum yapın