Playstation İçin En İyi Silahlı Oyunlar 2020

Playstation için geliştirilen en iyi silahlı oyunlar, oyuncular için oyun kurucular ve oyun geliştiriciler için tasarlanmıştır. Kişiler Playstation silahlı oyun seçenekleri arasında oyuncular hem grafik özelliği gelişmiş hem de online oyun seçeneği olan oyunlara yönelmektedir. Fakat grafik tasarımı ve geliştirilmiş özelliklerin pek çoğu Playstation modeline göre de değişiklik göstermektedir. Playstation modeli yükseldikçe aynı oranda oyun kalitesi ve görüntü özellikleri de gelişim göstermektedir. Ayrıca kişinin yalnızca yabancı oyuncular ile değil yakın çevresi ile beraber de oyun oynayabilmesini sağlamaktır. Oyunların pek çoğunda bu özellik bulunurken bir kısmında da bu özellik maalesef bulunmamaktadır. Playstation en iyi silahlı oyun seçenekleri şu şekildedir:

  • Battlefield 1,
  • Titanfall 2,
  • Sniper Ghost Warrior 3,
  • Destiny 2,
  • Call of Duty Modern Warfare,
  • Tom Clancy’s The Division 2.

Battlefield 1 Playstation Oyunu

battlefield 1 playstation
battlefield 1 playstation

Battlefield 1 Playstation oyunu gerçek dünyada yaşanmış olaylardan olan 1. Dünya Savaşı konu alınmış bir oyundur. Oyun 2016’nın Ekim ayında piyasaya sürülmüş ve oyuncular ile buluşturulmuştur. Battlefield 1 hem aksiyon barındıran hem de oyun içinde silah tutulan gerçekçi ve grafikleri de bir o kadar iyi Playstation oyunudur. Oyuncular Buttlefield 1 oyununda hem online hem de bot karakterler ile beraber oyunu oynayabilmektedir. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu sebeple Türk oyuncular da çeviriye ihtiyaç duymadan Battlefield 1 oyununu rahatlıkla oynayabilmektedir.

Titanfall 2 Playstation Oyunu

Titanfall 2 Playstation oyunu, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş bir nişancılık oyunudur. Oyunda kişiler birinci şahıs olarak nişancılık yapar. Böylece pilotluk rütbesine ulaşmaya çalışır. Aynı zamanda Titanfall 2 oyunu online oynanabilen çok oyunculu bir oyundur. Gelişmiş grafik özellikleri ve ses kalitesiyle dikkat çeken Titanfall 2 aynı zamanda çok da popüler bir Playstation oyunudur. Ayrıca bu oyun yalnızca Playstation için geliştirilmiş bir oyun değildir. Bilgisayar kullanıcıları da bu oyunu online platformda oynayabilmektedir.

Ayrıca sitemizden en iyi internetsiz mobil oyunlar 2020 bilgilerine bakabilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3 Playstation Oyunu

Sniper Ghost Warrior 3 Playtation 3 oyunu City Interactive tarafından geliştirilmiş bir nişancılık ve silah oyunudur. Oyuncular Sniper Ghost Warrior 3 oyununda gerçek konumlarda oyun oynar ve aynı zamanda keskin nişancılık görevlerini yerine getirir. Ayrıca oyunun içinde pek çok silah seçeneği de bulunmaktadır. Fakat Playstation Oyunu 18 yaşını doldurmuş yetişkin bireyler içindir ve yaş kısıtlaması bulunmaktadır. Bunun sebebi olumsuz örnek olabilecek davranışların oyunun içerisinde yer almasıdır.

Destiny 2 Oyunu Playstation Oyunu

destiny2 playstation
destiny2 playstation

Destiny 2 Playstation 4 oyunu, Bungie tarafından geliştirilmiş bir nişancılık ve aksiyon oyunudur. Destiny 2 oyunun içerisindeki diğer silah oyunlarından farklı biçimde hazırlanmış yaratıcı silahlar kullanılmaktadır. Olağanüstü bu silahlar ve karakterler ile birleşen yüksek kaliteli grafikler oyuncuların eğlenmesi için özenle hazırlanmıştır. Ayrıca Destiny 2 oyununda bugün çok popüler olan ve kullanıcıların en çok aradığı özelliklerden bir tanesi olan Gambit modu da dahil akla gelebilecek tüm çok oyunculu modlar oyunun içinde yer almaktadır.

Call of Duty Modern Warfare Playstation Oyunu

Call of Duty Modern Warfare Playstation 4 oyunu, Infinity Ward tarafından geliştirilmiş bir nişancılık oyunudur. Kişi Call of Duty Modern Warfare oyununda online biçimde diğer oyuncularla oyunu oynayabilmektedir. Ayrıca Call of Duty oyun serilerinin arasında en gelişmiş grafiklere ve ses efektleri sahip olan Call of Duty Modern Warfare oyunu Ortadoğu’dan alınış pek çok özel haritayı da oyunculara sunmaktadır. Bu oyun Playstation silahlı oyun seçenekleri arasında en çok kullanıcıya sahip bir diğer oyundur.

Tom Clancy’s The Division 2 Playstation Oyunu

Tom Clancy’s The Division 2 Paystation 4 oyunu Massive Studio ve Ubisoft tarafından geliştirilmiş bir aksiyon ve nişancılık oyunudur. Oyuncular bu oyunda ABD’yi kurtarmak için iş birliği yaparak dünyayı saran salgına karşı mücadele etmektedirler. Bu oyun Playstation silahlı oyun seçenekleri arasında grafikleri ve ses efektleri bakımından da çok gelişmiş bir diğer oyundur. Ayrıca oyuncular çoklu oyuncu özelliği ile de oyunu online oynayabilmektedir.

En iyi mobil FPS oyunları hakkında bilgilere de yazımızdan ulaşabilirsiniz.


] }

Yorum yapın