Samsung Galaxy Tab A8 2019 Tanıtıldı

Samsung yeni tablet modeli Galaxy Tab A8 2019’u internet sitesi üzerinden tanıttı. Samsung’un son tablet modeli olan Galaxy A8 2019 Spotify ve YouTube Premium abonelikleriyle birlikte geliyor. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şık tasarıma sahip yeni tablet modelini internet sitesi üzerinden duyurdu. 8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Galaxy Tab A8 2019 sahip olduğu özelliklerle birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneklere sahip. 

8 inç büyüklüğünde 16 : 10 oranında TFT ekran ile birlikte gelen Galaxy Tab A8 2019 gücünü 4 çekirdekli bir işlemciden alıyor. 2 GB RAM ile desteklenen Samsung’un yeni tableti 32 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. Samsung’un yeni tableti ayrıca 512 GB’a kadar microSD hafıza kartı desteği sunuyor ve bu sayede tabletin depolama alanı arttırılabiliyor. 

Samsung Galaxy A50 Kamera Performansı Belli Oldu

8 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 2 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan Galaxy Tab A8 2019 bu özellikleriyle görüntülü aramalar gerçekleştirebiliyor. Samsung’un giriş sınıfı tablet modeli olan Galaxy Tab A8 2019 modeli bunların yanında çocuklar için özel olarak geliştirilen “Kids Home” modunu destekliyor. Tableti satın alan kullanırlar ayrıca 2 aylık YouTube Premium aboneliğine ve 3 aylık Spotify Premium aboneliğine ücretsiz olarak sahip olabiliyor. 

Ülkemizde henüz satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Samsung Galaxy Tab A8 2019 tabletinin çıkış tarihi de açıklanmadı. 


] }

Yorum yapın