Thug Life Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda popüler olan Thug Life yapmak aslında sanıldığından da kolay bir şey. Sadace gerekli malzemelere ihtiyacımız vardır ki o da her Thug Life ‘ta  bulunan thug life müziği, şapka, sigara vesaire vesairedir.

Thug Life yapımı için bir çok program kullanabileceği gibi ben Camtasia Studio 8 ile videoyu montajlamaktayım.

Thug Life Nasıl Yapılır ?

 

Öncelik olarak Thug Life ‘ta kullanacağınız malzeme olan şapka, sigara ve gözlüğü png (png nedir nasıl yapılır ) dosyası olarak indiriniz. Yada Google‘a örnek olarak şapka png yazarakta indirebilirsiniz.

Diğer bir malzememiz olan ise bir video ve saygıdeğer Thug Life müzikleri olarak kullanılan müziklerdir.

 

  • Videoyu Camtasia Studio’ya attığımızda laf koyan yere geldiğinde videoyu duraklatarak sağ tık yaparak “Extend Frame” e tıklayarak videoya istediğiniz kadar duraklama ekleyebilirsiniz.
  • Bundan sonra ise indirmiş olduğumuz malzemeleri duraklattığımız video’da yerlerine yerleştirebiliriz.
  • İşlemimiz bu kadar bundan sonra ise videonuzu renderleyebilirsiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Diğer bir malzememiz olan ise bir video ve saygıdeğer Thug Life müzikleri olarak kullanılan müziklerdir.Videoyu Camtasia Studio'ya attığımızda laf koyan yere geldiğinde videoyu duraklatarak sağ tık yaparak Extend Frame ye tıklayarak videoya istediğiniz kadar duraklama ekleyebilirsiniz. Bundan sonra ise indirmiş olduğumuz malzemeleri duraklattığımız video da yerlerine yerleştirebiliriz. İşlemimiz bu kadar bundan sonra ise videonuzu renderleyebilirsiniz?

Yorum yapın