Telegram Gruptan Nasıl Çıkılır?

Telegram uygulamasıyla diğer anlık iletişim uygulamaları arasındaki en önemli fark telefon numarası olmadan gruplara katılabilmektedir. Gruplara katılım işleri link  üzerinden yapılır.

Link üzerinden giriş yaptığınız gruplar üzerinden bilgi alışverişi ve sohbet edebilirsiniz. Eğer bir gruba link üzerinden giriş yaptıysanız ve artık telegram gruptan ayrılma istiyorsanız bu yazımızda sizlere telegram gruptan nasıl çıkılır? konusunu anlatmaya çalışacağız.

Telegram Gruptan Nasıl Çıkılır?

Telegram

Telegram gruptan çıkmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Telegram uygulamasını açın.
 • Sohbet menüsüne dokunun.
 • Çıkmak istediğiniz grubun üzerine gelin.
 • Basılı tutarak sağdan sola doğru çekin DELETE seçeneği ile grubu silebilirsiniz.

Artık gruptan çıkış işleminiz gerçekleşmiş oluyor.

Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

Telegramdan çok mu sıkıldınız, telegram hesap silme nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz, telegram hesap silme linki ve aşamalarını yazdığımız aşağıdaki yazımıza göz atın:

Telegram Hesabı Nasıl Silinir ?

Telegram gruptan nasıl çıkılır, telegram gruptan ayrılma, telegram kanaldan çıkma, telegram silme ve dahası için sitemizi takip etmeyi unutmayın.


] }

“Telegram Gruptan Nasıl Çıkılır?” üzerine 18 yorum

 1. Telegram uygulamasında çok kaliteli telegram grupları var ama kötü telegram grupları da olabiliyor. O yüzden telegram gruplarından nasıl çıkılır bilmek de gerek. Sayenizde öğrendim, teşekkürler.

  Cevapla
 2. Telegram gruplarından çıkamıyorum 2 ay boyunca hiç girmemiştim bugün gireyim dedim telefonda bildirimler susmuyor gruplardan da çıkış yapamıyorum.

  Cevapla
 3. Uzun süredir dahil olduğum bir gruptan çıkmaya calışıyordum. Bu yararlı yazı için teşekkürler webdunya

  Cevapla

Yorum yapın